Zalman захранване PSU DecaMax 500W 80+ ZM500-LX3
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Zalman
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ZM500-LX3
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 500 W
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80 PLUS 230V EUCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 85%
КОНЕКТОРИ: PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 120+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ТЕГЛО: 1.35 kg
ДРУГИ: High performance Capacitor (105°C)12V Single Rail 91% AvailabilityINTEL 5Vsb 3.0A CompatibleActive PFC with Up to 99%OPP, OVP, UVP, SCPAll Black and simple Cables
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 8809213764066
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Zalman
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80 PLUS 230V EUCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 85%
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ТЕГЛО: 1.35 kg
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 8809213764066
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК500 W
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИMolex x 3
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 1
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 2
КОНЕКТОРИSATA x 4
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ12V Single Rail 91% Availability
ДРУГИActive PFC with Up to 99%
ДРУГИAll Black and simple Cables
ДРУГИHigh performance Capacitor (105°C)
ДРУГИINTEL 5Vsb 3.0A Compatible
ДРУГИOPP, OVP, UVP, SCP
ЕФЕКТИВНОСТ85%
СертификатиCE
Сертификати80 PLUS 230V EU
Тегло1.64кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)500
Сертификат за ефективност80 Plus
МодулностНемодулно
PCIe захранващи конектори1x 6+2-pin
Размер на вентилатора120
SATA конектори (count)4
EPS/CPU конектори1x 4+4-pin
Zero RPM режимНе
Дължина (mm)140
ЦвятЧерен
Тегло1.64кг
Zalman DecaMax 500W 80+ захранване ZM500-LX3
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност500 W
МодулностНемодулно
Размер на вентилатора120 mm
EPS/CPU конектори1x 4+4-pin
SATA конектори4
ЦвятЧерен
Какво има в кутията
  • Захранване Zalman DecaMax 500W